O mnie

 



    Jestem psychologiem o specjalności klinicznej. Pracuję pod stałą superwizją dzięki czemu zachowuję najwyższą jakość usług. Moja działalność oparta jest na aktualnych danych naukowych, zgodna ze standardami prowadzenia usług psychologicznych wyznaczanych przez PTP (Polskie Towarzystwo Psychologiczne) oraz APA (Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne). 

    Od wielu lat pracuję z dziećmi i dorosłymi między innymi prowadząc terapię dla dzieci z autyzmem, trening umiejętności społecznych oraz wspierając rodziców w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami: pomoc w trudnościach emocjonalnych, kryzysach, stanach lękowych, radzeniu sobie ze stresem. 

    W przypadku dzieci pracuję przede wszytskim METODAMI NIEDYREKTYWNYMI, elementy poznawczo-behawioralne, wprowadzając tylko tam, gdzie jest to w pełni uzasadnione trudnościami dziecka. Czerpię głównie z założeń rodzicielstwa bliskości i komunikacji bez przemocy. W pracy z dorosłymi z kolei bliskie jest mi podejście poznawczo-behawioralne z naciskiem na elmenty poznawcze, zwłaszcza trzecia fala, kładąca silny nacisk na akceptację i pozytywny stosunek do siebie oraz innych.

    W obecnej pracy uczestniczę w stałej superwizji prwadzonej przez doktor Joannę Ławicką - prezeską Zarządu Fundacji Prodeste.

    Ponadto ukończyłam następujące kurs z zakresu NEUROPSYCHOLOGII KLINICZNEJ DZIECKA organizowany przez Centrum CBT w Warszawie oraz CYKL SZKOLEŃ Z ZAKRESU WSPOMAGAJĄCYCH I ALTERNATYWNYCH SPOSOBÓW POROZUMIEWANIA SIĘ (AAC) prowadzony przez dr Magdalenę Grycman.
Posiadam też szkolenie z zakresu Szkolenie z zakresu seksualności dzieci i młodzieży oraz z zakresu pracy ze STEREOTYPAMI, UPRZEDZENIAMI i DYSKRYMINACJĄ wśród dzieci i dorosłych.

    Regularnie uczestniczę także w konferencjach rozwijających moją wiedzę i umiejętności. W ostatnim czasie uczestniczylam między innymi w III OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI NAUKOWO-SZKOLENIOWEJ Inny- nie gorszy organizowanej przez Fundację Prodeste działającą na rzecz dzieci z autyzmem oraz w II MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI SZKOLENIOWEJ „Autyzm. Seksualność”.

Komentarze